Спеціальні потреби

У США з чотириденним візитом перебуває президент Афганістану Карзай


Державний секретар США Гілларі Клінтон влаштувала прийом у Вашингтоні для президента Афганістану Гаміда Карзая
Державний секретар США Гілларі Клінтон влаштувала прийом у Вашингтоні для президента Афганістану Гаміда Карзая

Сьогодні президент Афганістану Гамід Карзай зустрічається у Вашингтоні з державним секретарем Гілларі Клінтон для розмов, які мають на меті послаблення напруженості, викликаної його критикою на адресу політики Заходу.

У понеділок ввечері пані Клінтон влаштувала прийом на честь візитуючого афганського керівника. Карзая супроводжає у поїздці низка членів його кабінету міністрів.

Завтра Карзай зустрічатиметься з президентом Обамою та віце-президентом Байденом.

За повідомленнями Білого дому увага розмов зосереджуватиметься на питаннях безпеки Афганістану та діяльності уряду, включно із боротьбою Карзая з корпуцією, і його заходів щодо примирення з талібами, які прагнуть миру.

На порядку денному розмов також стоятимуть питання тривалих заходів США та аляьнсу НАТО щодо створення дієздатних сил безпеки та афганської армії, як також зміцнення юридичних структур країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG