Спеціальні потреби

Президент Обама відзначить закінчення бойових дій військ США в Іраку


Президент Барак Обама готується відзначити закінчення бойових операцій американських військ в Іраку. Сім років тому американські війська очолили вторгнення в Ірак.

Президент відбуде до бази сухопутних військ Форт Блісс у штаті Техас, щоб зустрітися із солдатами, які відбували службу в Іраку. З часу вторгнення в Ірак там загинуло понад 4400 американських військовослужбовців. Опісля Обама повернеться до Вашингтона і з Білого дому звернеться з промовою до всього народу. Він говоритиме про закінчення бойового етапу перебування військ в Іраку та про їх нову роль у підготовці іракських збройних сил.

У вівторок прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі заявив у промові, що передавалася телебаченням по всій країні, що іракські сили безпеки готові взяти на себе повну відповідальність за безпеку Іраку та його громадян.

В Іраку перебуває віце-президент Сполучених Штатів Джозеф Байден. Він веде розмови з іракськими лідерами, а в середу очолюватиме формальну церемонію передачі командування над операціями в Іраку для відзначення початку «Операції новий світанок».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG