Спеціальні потреби

Неподалік місця СТЦ знайдено корпус корабля з XVIII століття


Робітники, які працюють в Нью-Йорку на місці колишнього Світового торговельного центру, знайшли, як вважається, частини корпуса корабля, що пролежав там з XVIII століття.

Залишки корабля знайдено на початку цього тижня, коли робітники очищували місце терористичних атак 11 вересня 2001 року в південному районі Мангеттену.

Робітники знайшли ряд зігнутих дерев’яних частин, і археологи на місці дійшли висновку, що це частина корабля. Після обережного підняття делікатних фрагментів археологи встановили, що довжина корабля становила приблизно 10 метрів.

Газета «Нью-Йорк таймс» повідомила, що в цьому районі не було жодних земельних робіт у час будівництва Світового торговельного центру і що корабель був під землею понад 200 років.

Тепер науковці докладають зусиль для проведення аналізу дерев’яних частин і побоюються, що вони можуть розкластися під впливом дії повітря.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG