Спеціальні потреби

Обама закликає Сенат схвалити фінансову реформу


Президент Обама у своєму традиційному щотижневому зверненні до народу закликав Сенат США якнайскоріше схвалити фінансову реформу.

Він назвав представлений на розгляд Конгресу законопроект «наймогутнішим механізмом фінансового захисту споживачів впродовж історії».

Обама заявив, що цей законопроект покладе край хижацькій практиці у бізнесовій діяльності і забезпечить контроль за веденням справ, як у великих так і малих за розміром банках.

Президент підкреслив, що законопроект про реформування фінансової системи стримає банки від занадто ризикованих операцій, здатних призвести до їхнього колапсу і загрожувати цілій економіці країни.

В щотижневому зверненні-відповіді від Республіканської партії, конгресмен Крис Лі закликав президента Обаму «по-справжньому прислухатись» до того, що американці говорять про економіку.

Крис Лі представляє місто Буффало, штату Нью-Йорк, яке Барак Обама відвідав кілька днів тому. Законодавець піддав критиці зусилля демократів стосовно зменшення безробіття і похвалив кілька пропозицій республіканців для скорочення бюджетних розходів.

Сенат США обговорює складний законопроект про фінансову реформу мета якого захистити споживачів від агресивної практики фінансових установ і припинити викуп урядом деяких занапащених клопотами секторів американської економіки.

Палата представників США ще у грудні схвалила свою власну версію фінансової реформи. Якщо Сенат схвалить свій законопроект, то після узгодження обох версій, цей документ буде переданий на підпис президентові Обамі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG