Спеціальні потреби

Вибори у США: республіканці серйозно загрожують впливам демократів


Вибори у США: республіканці серйозно загрожують впливам демократів
Вибори у США: республіканці серйозно загрожують впливам демократів

Громадяни США беруть участь у виборах, які, дуже ймовірно, змінять баланс сил у Конгресі, що створить серйозний виклик законодавчим планам президента Барака Обами.

По всій країні виборці приходять до виборчих дільниць, розташованих переважно в шкільних будинках та громадських центрах, щоб обрати своїх кандидатів. Вибори у США – це звичайний робочий день.

Опитування громадської думки вказують на те, що Республіканська партія перебере контроль у Палаті представників від Демократичної партії. Республіканці, дуже ймовірно, здобудуть також додатково кілька місць у Сенаті.

Високе безробіття, яке сягає майже 10%, а також сильне занепокоєння з приводу стану американської економіки, допомогли республіканцям. Голова партії Майкл Стіл заявив наприкінці виборчої кампанії, що республіканці розраховують на «свіжий початок з американським народом».

Республіканці також отримали підтримку з боку «Партії чаювання», руху, що об’єднує місцеві групи, які закликають до зменшення податків і скорочення урядових витрат.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG