Спеціальні потреби

Американська економіка втратила 95, 000 робочих місць


В пошуках роботи.
В пошуках роботи.

Рівень безробіття у Сполучених Штатах у вересні залишався таким же як і раніше – 9,6%, а в цілому американська економіка втратила 95 тисяч робочих місць.

Щойно оприлюднений звіт Міністерства праці пояснює це тим, що урядове Бюро перепису населення звільнило тимчасово найнятих на роботу людей, а також закриттям робочих місць у штатних і місцевих урядах, зокрема, в галузі освіти.

Багато економістів вказують на кращу ситуацію з роботами в неурядовому секторі економіки. Так працедавці у приватному секторі створили 64 тисяч нових робочих місць.

Це є найостанніший звіт про стан безробіття у США, оприлюднений перед виборами до Конгресу у листопаді, в яких економіка буде ключовим питанням.

Урядові аналітики кажуть, що тепер 14,8 мільйонів американців без роботи, а понад 9 мільйонів людей затруджені лише частково і хочуть працювати повний робочий день.

Високий рівень безробіття і стан економіки будуть в центрі уваги під час виборів до Конгресу США у листопаді. Незадоволення виборців економічною ситуацією може поліпшити шанси кандидатів від опозиційної Республіканської партії, які здатні відібрати від Демократичної партії президента Обами деякі місця у Конгресі.

XS
SM
MD
LG