Спеціальні потреби

У суботу у Вашингтоні пройшли велелюдні мітинги


Десятки тисяч американців зібралися в столиці США для участі у мітингах, організатори яких по-різному висловлювали своє бачення майбутнього країни.

Тисячі людей вишикувалися вздовж зеленої галявини відомої як Національний мол. Вони вимахували американськими прапорами і схвальними вигуками вітали заклик консервативного шоумена Ґленна Бека до «повернення США назад до Бога».

Бек промовляв із сходів пам’ятника Лінкольну до здебільшого білої аудиторії. Він віддав належне підступно вбитому лідеру руху за рівні громадянські права чорношкірих американців Мартину Лютеру Кінґу молодшому, який точно 47 років тому виголосив там свою відому промову «У мене мрія».

Виступила також колишній кандидат у віце-президенти від Республіканської партії Сара Пейлин, яка закликала американців відкинути спроби деяких елементів докорінно змінити країну.

Лідери руху за громадянські права провели окремий мітинг, участь у якому взяли переважно афроамериканці. На мітингу, промовці піддали критиці Бека та його зібрання «Повернення честі», називаючи подію спробою обезчестити спадщину Кінґа.

XS
SM
MD
LG