Спеціальні потреби

Президент Китаю завершує візит до США відвідинами Чикаго


Представники політичних і ділових кіл Чикаго на зустрічі з президентом Ху Цзіньтао
Представники політичних і ділових кіл Чикаго на зустрічі з президентом Ху Цзіньтао

Президент Китаю Ху Цзіньтао завершує чотириденний візит до Сполучених Штатів відвідинами середньої школи у Чикаго. Він зустрічається з учнями, які беруть участь у програмі вивчення китайської мови і культури, після чого матиме зустріч з лідерами ділових кіл на заводі автомобільних частин, який є китайською власністю.

Ху Цзіньтао прибув до Чикаго в четвер. Він був гостем на прийнятті, яке влаштували місцеві політичні й бізнесові лідери. Китайський гість з похвалою висловився про Чикаго як приклад духу ініціативності та дослідництва, що допоміг Сполученим Штатам стати світовою великодержавною.

Прийняття для Ху Цзіньтао символізувало зусилля мера Чикаго Ричарда Дейлі запросити до міста та в його район десятки базованих у КНР компаній та будувати сильні культурні зв’язки між другою за величиною економікою світу і третім за населенням американським містом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG