Спеціальні потреби

У Ємені розшукують осіб, підозрюваних у відправленні вибухівки до США


Будинок UPS у британському аеропорту East Midlands
Будинок UPS у британському аеропорту East Midlands

Правоохоронці в Ємені продовжують пошуки осіб, причетних до спроби літаками відправити вибухівку до США. Втім, американські та британські офіційні особи вивчають способи здійснення перевірок повітряних вантажів і захисту від майбутніх терористичних загроз.

Радник адміністрації президента Обами з питань боротьби з тероризмом Джон Бреннан повідомив, що всі рейси вантажних літаків з Ємену до США тимчасово скасовано. Він зазначив, що «слід припускати», що загроза ввезення в країну бомб на борту вантажних літаків далі існує.

Міністр внутрішніх справ Великобританія Тереза Мей сказала, що британський уряд вивчає справу перевірки авіавантажів після того як відправлену з Ємену вибухівку виявлено в британсьокму регіональному аеропорту East Midlands. Пані Мей зазначила, що загроза тератак залишається реальною.

У Ємені агенти урядової служби безпеки проводять обшуки в столиці Сана і допитують працівників аеропорту. Досі сконфісковано 26 підозрілих пакунків.

Повідомляють про арешт однієї жінки, яку підозрюють у причетності до відправлення з Ємену двох пакунків з вибухівкою на адресу єврейських храмів в американському місті Чикаго. Адвокат арештованої жінки-студентки Ганан аль-Самаві заявив, що вона не підтримує жодних зв’язків з терористичними угрупованнями і, що її можливо обманули.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG