Спеціальні потреби

Вишиванку одягнув міністр оборони Канади і виголосив "Слава Україні!"


Міністр оборони Канади Харджит Саджан
На Парламентському горбі Український день! Збройні Сили Канади відмінно співпрацюють з партнерами зі Збройних Сил України. Слава Україні!
Харджит Саджан

Міністр оборони Канади Харджит Саджан одягнув вишиванку та заговорив українською мовою у Twitter. Таким чином канадський урядовець долучився до "Українського дня у Парламенті Канади", про який напередодні твітували інші канадські урядовці.

"На Парламентському горбі Український день! Збройні Сили Канади відмінно співпрацюють з партнерами зі Збройних Сил України. Слава Україні! ", - відзначив Саджан у Twitter.

Саджан неодноразово відвідував Україну із робочими візитами.

"Ми вже тривалий час підтримуємо Україну з оборонною метою. Ми навчили більш як 5 тисяч українських військовослужбовців і надали вашій країні усілякої підтримки на понад 700 мільйонів канадських доларів. Також нещодавно підписали Оборонну угоду, що є ще одним кроком на шляху розбудови наших відносин і підвищення витривалості українського народу. Хочу наголосити: ми й надалі співпрацюємо і допомагаємо вам", - розповів раніше Саджан в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

Повідомлення із хештегом #UkrainianDayontheHill напередодні поширювали інші урядовці Канади.

Міністр малого бізнесу та туризму Бардіш Чаґґер.

Міністр канадської спадщини Мелані Джолі.

При цьому Джолі розмістила фото, на якому вона "з прем'єром Володимиром Гройсманом, українським прем'єр-міністром Володимиром Єнченком".

На момент написання цього матеріалу, автор не міг встановити, ким є "Володимир Єнченко".

Дивіться також: Застосовані на виборах у США інформаційні технології Росія кілька років тому випробувала в Україні – Дмитро Шимків

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG