Спеціальні потреби

Шанси України отримати "Джавеліни" тепер збільшились - експерт про нового свідка ФБР у справі втручання Росії


Викриття можливого зв'язку між контактами представників штабу Трампа із Росією та очищенням програми Республіканської партії у 2016-му році від пунктів про надання Україні оборонного озброєння, може зрештою примусити адміністрацію США поспішити із наданням Україні летальних озброєнь. Про це заявив Александр Кларксон, експерт-міжнародник, викладач Королівського коледжу у Лондоні, коментуючи повідомлення про контакти представника кампанії Трампа із Москвою.

Та чого вже там, вже наступного місяція адміністрація Трампа може продати Україні 101-шу авіадесантну дивізію
Александр Кларксон

У понеділок стало відомо, що колишній радник президента Трампа Джордж Пападопулос зізнався в дачі неправдивих свідчень ФБР про спілкування штабу з іноземцями, включаючи громадян Росії. Пападопулос зокрема контактував з неназваним професором у Лондоні, який повідомив його про наявність у Росії компромату на Клінтон та організував йому контакти із представниками уряду Росії.

Надалі Пападопулос намагався організувати зустріч між представниками кампанії Трампа та урядом Росії.

Вага та важливість Пападопулоса у виборчій кампанії Трампа достеменно не відома, проте американський політичний оглядач Сет Абрамсон поспішив припустити, що у разі, якщо контакти Пападопулоса із Кремлем зрештою дали підстави для подальших змін у політичнй програми Республіканської партії щодо озброєння України - це буде доказом наявності змови між виборчою кампанією Трампа та Кремлем.

Коментуючи саме цю думку Абрамсона, Кларксон і відзначив, що шанси України на отримання оборонних озброєнь можуть збільшитись.

"Якщо так триватиме, вже наступного тижня адміністрація Трампа продасть Україні стільки "Джавелінів", скільки там захочуть", - твітує Кларксон.

"Та чого вже там, вже наступного місяція адміністрація Трампа може продати Україні 101-шу авіадесантну дивізію", - також відзначив експерт.

Дивіться також: Перші кадри: Пол Манафорт та його довголітній бізнес-партнер Ричард Ґейтс здалися ФБР

Перші кадри: Пол Манафорт та його довголітній бізнес-партнер Ричард Ґейтс здалися ФБР. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

XS
SM
MD
LG