Спеціальні потреби

В оточеному місті Гомс загинули десятки бойовиків сирійської опозиції


Стрійські активісти і державні засоби масової інформації повідомили про смерть цього тижня десятків повстанців, які намагалися втекти з оточеного армійськими частинами міста Гомс.

Урядове інформаційне агентство SANA повідомило в п’ятницю, що солдати застрелили 37 повстанців, яких воно називає терористами. Повстанці хотіли втекти з району дещо на північ від міста.

Тимчасом організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що в ході важких боїв у середу і четвер загинуло щонайменше 45 опозиційних бойовиків. Ані SANA, ані організація Syrian Observatory for Human Rights не подали кількості жертв серед урядових солдатів.

Віддані президенту Башару аль-Асаду урядові війська, вже протягом кількох місяців оточують Гомс – третє за величиною сирійське місто – яке було центром опозиційного повстання проти уряду.

Прихильники Асада ведуть бої із поділеними силами опозиції, в рядах якої останніми днями видно більше сутичок між ісламістами і елементами, яких підтримують західні країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG