Спеціальні потреби

Міжнародні експерти обмірковують місце і способи знищення сирійської хімічної зброї


Міжнародні експерти з хімічної зброї зустрічаються в п’ятницю в Газі, щоб винести рішення про те, як і де провести процес нищення сирійського хімічного арсеналу.

Організація із заборони хімічної зброї заявила, що «найпрактичнішою» розв’язкою було б те, щоб усунути її з території охопленої конфліктом Сирії перед тим, як її нищити.

З цим поглядом погоджується уряд Сирії, який передав організації план хімічного роззброєння. Однак пошуки країни, яка б хотіла забрати до себе сирійську зброю, дотепер не мали успіху.

У четвер Норвегія запропонувала надіслати до Сирії фрегат ВМС і цивільне судно, щоб допомогти Сирії перевезти зброю. Раніше Осло відкинуло прохання США, щоб арсенал сирійської хімічної зброї було знищено на норвезькій території.

Рішення, яке винесе Організація із заборони хімічної зброї, становить наступний крок у підтримуваному ООН плані, відповідно до якого Сирія погодилась до середини наступного року знищити свій отруйний газ та іншу хімічну зброю.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG