Спеціальні потреби

Міжнародна місія очікує від Сирії передачі плану щодо ліквідації хімічної зброї


Міжнародна місія, яка відповідає за програму ліквідації хімічної зброї в Сирії, розраховує на те, що уряд в Дамаску передасть їй план знищення існуючих запасів зброї. Знищення – це останній етап угоди, досягнутої з ООН і Організацією із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), з метою усунення такої зброї з території Сирії до середини наступного року.

Сирія має час до неділі представити план, але представник ОЗХЗ заявив у середу, що місія розраховує на отримання початкового документа протягом 24 годин. План стосуватиметься того, як уряд має намір знищити хімічну зброю.

Інспектори Організації із заборони хімічної зброї відвідали більшість місць виробництва хімічної зброї, виявлених урядом Сирії, де спеціалісти допомагають знешкоджувати техніку для виготовлення такої зброї. Інспектори висловили переконання, що можливості Сирії виготовляти нову зброю будуть знищені до встановленого терміну.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG