Спеціальні потреби

Сирія знищила техніку для виробництва хімічної зброї


Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) повідомила в четвер, що Сирія виконала на час зобов’язання щодо знищення техніки для виробництва хімічної зброї. Як заявила ОЗХЗ, її інспектори підтвердили, що сирійська сторона передала всю техніку на поданих раніше об’єктах такою, що нею вже не можна користуватися.

Сирійський уряд мав час до п’ятниці виконати всі заходи, передбачені угодою, що вимагає від неї подати подробиці того, як вона знищить свої арсенали хімічної зброї до середини наступного року. Цей план має бути переданий до 15 листопада.

Також у четвер правозахисна організація Міжнародна амністія оприлюднила звіт, який закликає сусідів Сирії, зокрема Йорданію, запевнити, що біженці можуть вільно прибути до цих країн і не будуть з них силою повернуті до Сирії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG