Спеціальні потреби

Із Сирії навряд чи буде вивезено всю хімічну зброю


Навчання з притихімічної оборони в Сирії
Навчання з притихімічної оборони в Сирії
До вівторка, за всіма ознаками, із Сирії не буде вивезено більшості хімічної зброї, як це раніше було заплановано. У заяві, оприлюдненій протягом вихідних Організацією Об’єднаних Націй та міжнародними групами, що займаються моніторингом хімічної зброї, говориться, що причиною недотримання терміну усунення зброї є непевність щодо безпеки, технічні проблеми і погана погода.

У заяві сказано, що «на цьому етапі транспорт найважливішого хімічного матеріалу перед 31 грудня малоймовірний».

Газета «Нью-Йорк таймс», посилаючись на джерела у місії для усунення зброї, повідомила в неділю, що Сирія, за всіма ознаками, не розпочала транспорту хімічної зброї в напрямку порту, звідки вона мала б бути вивезена з країни.

Сирійський уряд погодився дозволити ООН і Організації із заборони хімічних озброєнь дати доступ до арсеналів цієї зброї для її знищення у морі.

Організація опрацювала план усунення багато із найнебезпечнішої зброї до 31 грудня. Цей план має запевнити, що Сирія знищить весь арсенал своєї хімічної зброї до середини 2014 року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG