Спеціальні потреби

Сирійські інакодумці закликають до влаштування «дня гніву»


Сирійські інакодумці закликають до влаштування «дня гніву»
Сирійські інакодумці закликають до влаштування «дня гніву»

У Сирії опозиційні групи користуються соціальними мережами, щоб закликати до влаштування цього тижня в країні «дня гніву», подібного до масових протестів в Тунісі та Єгипті. Активісти вимагають реформ від уряду президента Башара аль-Асада, який перебрав владу від свого батька, що правив країною протягом трьох десятиліть.

Організатори користуються мережами Facebook і Twitter, щоб закликати своїх прихильників влаштувати у п’ятницю мітинг в Дамаску для висловлення вимог щодо політичних змін. Одна із сторінок закликає навіть до проведення мітингу також в суботу.

Організатори мітингу кажуть, що тисячі людей підтримали на Інтернеті їх заклик до висловлення протесту, але недоступна жодна незалежна й надійна інформація про вплив активістів. Регіональні засоби масової інформації вказують на відносно невелику кількість прихильників сайту «Сирійська революція 2011» в мережі Facebook.

Офіційно мережа Facebook у Сирії заборонена, але багато сирійців використовують непрямі способи, щоб знайти доступ до неї.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG