Спеціальні потреби

Аннан відбув із Сирії без досягнення поступу


Представниця Організації Об’єднаних Націй повідомила, що спеціальний посланник Кофі Аннан відбув із Сирії без досягнення будь-якої домовленості з сирійським урядом щодо запровадження мирного плану.

Аннан відбув з Дамаска в середу. Він прибув до Аммана, де зустрівся з високопоставленими йорданськими особами.

Перебуваючи в Сирії, посланник ООН і Ліги арабських держав особисто закликав сирійського президента Башара аль-Асада, щоб він вдався до «відважних кроків» з метою створення умов для поступу «вже тепер, а не завтра».

У телефонній розмові з Дамаска, представниця ООН заявила в середу, що їй невідомі будь-які дії з боку сирійського уряду.

План Аннана закликає сирійський уряд вивести важку зброю з цивільних районів і дотримуватися припинення вогню з повстанцями. Проте атаки з обох сторін продовжувались.

Сирійські активісти повідомили, що в результаті боїв між урядовими солдатами і повстанцями в середу загинуло щонайменше дев’ятеро людей, п’ятеро із них у передмісті Дамаска – Дума. Вони сказали, що урядові війська обстрілювали Думу, а також опорний пункт опозиції в центральному районі країни місто Гомс. Кількості жертв не можна було підтвердити з незалежних джерел.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG