Спеціальні потреби

Аннан закликав президента Ассада виконати положення мирного плану


Міжнародний посланник з питань миру Кофі Аннан мав зустріч у Дамаску з президентом Сирії Башаром аль-Асадом і закликав його до виконання положень угоди про припинення вогню між урядовими військами та повстанцями.

Представниця ООН заявила, що Аннан порушив два головні питання на зустрічі у вівторок: план мирного врегулювання в Сирії, що складається із шести пунктів, та вбивство щонайменше 108 людей у неспокійному місті Гула в п’ятницю минулого тижня.

Представник Аннана заявив, що спеціальний посланник «відкрито заявив президенту Ассаду, що мирний план не може бути успішним без відважних кроків припинити насильство і звільнення ув’язнених осіб, та підкреслив важливість повного запровадження в життя мирного плану».

Минулого місяця Аннан вів переговори про припинення вогню між урядовими і повстанськими силами.

Тимчасом сирійські активісти повідомили, що в результаті хвилі насильства у вівторок в Сирії загинуло щонайменше 19 людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG