Спеціальні потреби

У сирійському Алеппо проходить масовий антиурядовий мітинг


Тисячі протестувальників вийшли на вулиці міста Алеппо на півночі Сирії. За повідомленням опозиції, це одна з найчисельніших демонстрацій з часу спалаху антиурядового повстання в країні 15 місяців тому.

Активісти закликають сирійців взяти участь у мітингу «Герої Університету Алеппо» на підтримку студентів, які зіткнулися з урядовими силами безпеки під час акції протесту у четвер.

Втім ООН висловлює занепокоєння можливістю причетності аль-Кайди до нещодавніх атак у Сирії, якими порушено нестійке перемир’я.

Речник міжнародного посланця у Сирії сказав, що Кофі Аннан планує повернутися до Дамаска для подальших пошуків мирного врегулювання конфлікту.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун, тим часом, вказав на можливу роль аль-Кайди у нещодавніх бомбових нападах у Дамаску внаслідок яких загинуло 55 людей. Генсек ООН заявив, що причетність терористичної мережі до вибухів створює «дуже серйозні проблеми».

Виступаючи на прес-конференції у п’ятницю, голова наглядової місії ООН генерал-майор Роберт Муд заявив, що присутність аль-Кайди на території Сирії була б «тривожним розвитком подій».

XS
SM
MD
LG