Спеціальні потреби

Запрошення Юлії Тимошенко на з’їзд ЄНП до Брюсселя


Запрошення Юлії Тимошенко на з’їзд ЄНП до Брюсселя
Запрошення Юлії Тимошенко на з’їзд ЄНП до Брюсселя

Американський сенатор Джон Маккейн і голова Європейської народної партії Вільфред Мартенс оприлюднили в понеділок заяву, в якій закликали українські органи влади скасувати заборону на подорожування Юлії Тимошенко.

Сенатор Джон Маккейн і голова Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс спільно закликали Генеральну прокуратуру України скасувати заборону на подорожування лідера партії «Батьківщина» і колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Ця заборона була первісно накладена 31 січня 2011 року і вона унеможливлює пані Тимошенко взяти участь саміті Європейської народної партії, запланованому на 24 березня в Брюсселі. Пані Тимошенко вже раніше було заборонено прибути до Брюсселя у грудні 2010 і в лютому 2011 роках для участі в нарадах ЄНП.

«Ми спільно закликаємо українські органи влади дозволити Юлії Тимошенко взяти участь у саміті ЄНП в Брюсселі 24 березня. Очолена пані Тимошенко партія «Батьківщина» є асоційованим членом ЄНП, і тому вона є запрошеною до участі в саміті. Ми також закликаємо органи влади передумати те, що може бути оцінене як відбіркове переслідування членів опозиції в Україні», – сказано у заяві сенатора Джона Маккейна і голови ЄНП Вільфреда Мартенса.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG