Спеціальні потреби

В Іспанії затримали трьох підозрюваних «аль-кайдівців»


В Іспанії поліція арештувала трьох осіб - підозрюваних членів аль-Кайди.

У розмові з кореспондентами у четвер, міністр внутрішніх справ Хорхе Фернандес Діас вказав на існування «явної ознаки» того, що затримані, можливо, планували здійснити терористичні акти на території Іспанії або десь-інде в Європі.

Влада звинувачує чоловіків у зберіганні вибухових речовин та шрапнелі, які – за словами міністра Діаса – могли завдати серйозної шкоди та навіть підірвати і знищити цілий автобус.

Згідно з повідомленням, підозрювані терористи походять з Кавказького регіону – можливо чеченці, та один чоловік турецького походження. Іспанська поліція затримала двох кавказців в автономній області Кастилія-Ла-Манша в Іспанії, а турка взято під арешт в місті Ла-Лінеа де ла Консепсьон у провінція Кадіс, де трійка підозрюваних зловмисників, ймовірно, зберігала вибухівку у квартирі.

У повідомленнях ЗМІ зазначається, що поліція підозрює, що принаймні один із затриманих проходив вишкіл у таборі бойовиків у Пакистані.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG