Спеціальні потреби

Дружина лідера аль-Кайди закликала мусульманок носити чадру і виховувати мучеників


Дружина лідера аль-Кайди Аймана Завагірі позитивно про роль мусульманських жінок у повстаннях Арабської весни. Згідно з посланням, розміщеним у п'ятницю в Інтернеті, ці заворушення незабаром призведуть до «весни ісламізму».

«Чадра відображає ідентичність мусульманської жінок, яку Захід прагне відібрати в неї».
Омайма Гассан
У листі, підписаному Омаймою Гассан, особливу увагу приділено жінкам, які зазнали травм під час заворушень в Єгипті. Також дружина лідера аль-Кайжи звертається до матерів, які виховали революціонерів, що скинули чотирьох «тиранів-злочинців», які упродовж десятиліть тримали ці країни під своїм правлінням.

Лист без дати було розміщено на сайті, який часто використовують ісламістські бойовики. Підтвердити його справжність поки не вдалося.

Повстання Арабської весни були ініційовані головним чином активістами середнього класу та інтелектуалами, які прагнули домогтися економічних і політичних реформ. Після масових заворушень та повалення режимів у Північній Африці та інших країнах Близького Сходу угруповання аль-Кайда втратила свій вплив у регіоні. Однак тепер ця терористична мережа прагне використати заворушення на свою користь.

У своєму зверненні Омайма Гассан закликає мусульманських жінок і далі носити чадру:

«Чадра відображає ідентичність мусульманської жінок, яку Захід прагне відібрати в неї. Моя порада вам, сестри, виховуйте своїх дітей у любові до мучеництва, щоб підготувати їх до відновлення слави ісламу і звільнення Єрусалима».

Аналогічне послання було розміщено в Інтернеті від імені Омайми Хассан у 2009-му році.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG