Спеціальні потреби

Лідер аль-Кайди закликає пакистанців до повстання


Лідер аль-Кайди Айман аль-Завагірі закликає пакистанців до повстання
Лідер аль-Кайди Айман аль-Завагірі закликає пакистанців до повстання

Терористична мережа аль-Кайда закликає пакистанців узяти за приклад мусульман у Єгипті і Тунісі та усунути нинішній уряд від влади.

Такий заклик до бунту зроблено в 10-хвилинному відеоролику, який у п’ятницю поміщено в Інтернеті та було переглянуто компанією з боротьби з тероризмом, відомою як IntelCenter. У відеозаписі лідер аль-Кайди Айман Завагірі закликав пакистанців «виступити проти корумпованого уряду і… зрадницьких генералів».

Звертаючись до пакистанських мусульман, Завагірі сказав, що пакистанський уряд пролив кров мусульман в Афганістані і Пакистані, щоб наповнити кишені свого керівництва» і «не буде боротися на ваш захист».

Він також сказав, що аль-Кайда не звільнить захопленого експерта з питань розвитку американця Воррена Вайнштейна, який жив в Пакистані, до часу, коли будуть виконані конкретні вимоги.

IntelCenter повідомляє, що відео, за всіма ознаками, було виготовлено в лютому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG