Спеціальні потреби

Заступник держсекретаря США відвідає Росію, Україну та Грузію


Заступник державного секретаря США з питань публічної дипломатії та зв'язків з громадськістю Тара Соненшайн цього тижня відвідує Росію, Україну і Грузію з метою сприяння культурному обміну та покращенню взаєморозуміння між Сполученими Штатами та країнами колишнього Радянського Союзу.

Під час візиту до Москви з 8 по 11 квітня Соненшайн візьме участь у конференції «Програма Фулбрайта в Росії: 40 років успішних академічних обмінів».

Заснована в 1946 році, ця програма США надає гранти на отримання освіти за кордоном вченим, вчителям, студентам, артистам і художникам з 155 країн. 43 учасники програми Фулбрайта стали за роки її існування нобелівськими лауреатами в різних галузях науки.

Соненшайн також зустрінеться зі своїми колегами по робочій групі, що займається питаннями освіти, культури, спорту і ЗМІ в рамках
двосторонньої президентської комісії, і виступить в Американському центрі в Москві.

Під час візиту до Києва з 11 по 13 квітня Соненшайн візьме участь у церемонії початку будівництва нового Американського центру і виступить на Жіночому Форумі - конференції лідерів малого та середнього бізнесу, - на якій будуть обговорюватися питання розвитку економічного потенціалу жінок.

Соненшайн проведе зустрічі з представниками української влади, журналістами, студентами, ЛГБТ-активістами та співробітниками Молодіжної ради при посольстві США в Києві.

У Тбілісі, де заступник держсекретаря перебуватиме з 13 по 16 квітня, будуть організовані зустрічі з міністром освіти і науки. Соненшайн також підпише меморандум про взаєморозуміння з метою розширення програми Фулбрайта в Грузії.

Соненшайн також виступить у Тбіліському державному університеті з доповіддю про свободу слова та значення вільних і незалежних ЗМІ. Заступник держсекретаря США також зустрінеться з жінками-журналістами, офіційними особами та представниками громадянського суспільства Грузії
XS
SM
MD
LG