Спеціальні потреби

Держдепартмент США критикує Україну за порушення прав


Державний департамент США оприлюднив свій щорічний звіт про стан прав людини в світі. У доповіді окремо згадується ситуація в Україні. Автори звіту називають найбільш серйозними порушеннями прав людини в 2011-му році «політично мотивовані затримання, суд і засудження колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, як також вибіркове переслідування інших чільних членів її уряду».

Друга проблема, яка висвітлена у звіті, - це «заходи уряду щодо обмеження свободи мирних зібрань. Під політичним тиском, суди відмовляли громадянам у дозволі на проведення більшості мирних акцій протесту проти влади. Ті протести, які були дозволені, пройшли під наглядом надмірної кількості міліції, що відлякувало людей від участі; акції протесту були обмежені і за їх учасниками стежила влада.

Третя проблема, на яку звертає увагу звіт Державного департаменту США, – це «посилений тиск з боку владу на незалежні ЗМІ, що призводило до конфліктів між власниками ЗМІ та журналістами і до запровадження самоцензури».

Автори звіту також звертають особливу увагу на високий рівень затримання міліцією, на зловживання і тортури у в’язницях та на корумповану судову систему в Україні.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG