Спеціальні потреби

Звіт по справі Тимошенко неповний і неточний - Державний Департамент США


Держдеп вважає звіт по Тимошенко неповним
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00
Direct link

Держдеп вважає звіт по Тимошенко неповним

Американські юристи не побачили політичної вмотивованості у справі проти Тимошенко, Держдеп США піддає ці висновки сумніву.

Група американських юристів прийшла до висновку, що справа проти Юлії Тимошенко не мала під собою політичного підґрунтя. У проведеному на замовлення уряду України дослідженні, юристи відомої адвокатської контори в Нью-Йорку, ставлять під сумнів позицію лідерів Європейського Союзу та Сполучених Штатів, які переконані у політичній мотивації справи Тимошенко. Державний департамент США поставив під сумнів висновки нью-йоркських юристів.

«Обмежившись лише вивченням протоколів суду та ігноруючи загальну політичну картину на фоні якої проходив суд, юристи зрозуміло не знайшли політичного підґрунтя, оскільки і не шукали його. Цей звіт також не бере до уваги вибірковість судів, те, що судили Тимошенко та членів її колишнього уряду. Я не бачила рахунки за це дослідження. Але хто б його не замовив, яка б мета не ставилась, цей звіт не досконалий і не змальовує акуратної картини», – заявила під час прес-конференції речниця Державного Департаменту США Вікторія Нуланд.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG