Спеціальні потреби

Китай закликає до відновлення північнокорейських ядерних переговорів


Голови китайської делегації на шести-сторонніх північнокорейських ядерних переговорах матиме розмови сьогодні у Вашингтоні з високопоставленими американськими дипломатами.

У Давей зустрінеться зі заступником державного секретаря США Джимом Стайнберґом та головою американської делегації на переговорах Стівеном Босвортом.

Візит У Давей до США відбувається на тлі посиленої дипломатичної діяльності, в тому числі відвідин минулого тижня Китаю лідером Північної Кореї Кім Чен Іром. Як повідомляється, Кім Чен Ір сказав президенту Китаю Ху Цзінтао, що він прагне поновлення переговорів.

Північна Корея покинула стіл переговорів у квітні 2009 року після того як ООН наклала санкції на Пхеньян з приводу здійснення КНДР випробування ядерної зброї та ракети далекого радіусу дії. Участь у переговорах беруть обидві Корейські держави, США, Китай, Росія і Японія.

У Давей пропагує план щодо поновлення ядерних переговорів. Він обговорив його з посадовцями у Пхеньяні та представив свої ідеї минулого тижня властям у Токіо.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG