Спеціальні потреби

Китай закликає до відновлення північнокорейських ядерних переговорів


Голови китайської делегації на шести-сторонніх північнокорейських ядерних переговорах матиме розмови сьогодні у Вашингтоні з високопоставленими американськими дипломатами.

У Давей зустрінеться зі заступником державного секретаря США Джимом Стайнберґом та головою американської делегації на переговорах Стівеном Босвортом.

Візит У Давей до США відбувається на тлі посиленої дипломатичної діяльності, в тому числі відвідин минулого тижня Китаю лідером Північної Кореї Кім Чен Іром. Як повідомляється, Кім Чен Ір сказав президенту Китаю Ху Цзінтао, що він прагне поновлення переговорів.

Північна Корея покинула стіл переговорів у квітні 2009 року після того як ООН наклала санкції на Пхеньян з приводу здійснення КНДР випробування ядерної зброї та ракети далекого радіусу дії. Участь у переговорах беруть обидві Корейські держави, США, Китай, Росія і Японія.

У Давей пропагує план щодо поновлення ядерних переговорів. Він обговорив його з посадовцями у Пхеньяні та представив свої ідеї минулого тижня властям у Токіо.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG