Спеціальні потреби

Коаліційні сили завдають ударів силам екстремістів у столиці Ємену Сані


Бойовик хуті серед знищених автомобілів після рейду коаліційних сил
Бойовик хуті серед знищених автомобілів після рейду коаліційних сил

Протягом ночі і в понеділок вранці літаки очоленої Саудівською Аравією коаліції завдавали ударів екстремістам угруповання хуті в столиці Ємену Сані. Лідери кількох арабських країн обіцяли продовжувати військову кампанію доти, доки підтримувані Іраном екстремісти хуті не здадуться.

Військові літаки вже п’ятий день поспіль завдавали ударів на підтримку президента Абд Раббу Мансура Гаді, який просив надати допомогу, кажучи, що хуті відкинули мирні зусилля.

У вересні минулого року екстремісти хуті захопили столицю, а останніми тижнями розпочали наступальну операцію на південь до портового міста Аден, куди минулого місяця утік Гаді, щоб продовжувати правління країною. Проте минулого тижня він відбув з Адену до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяду.

У неділю генеральний секретар Ліги арабських держав Набіль Ельарабі вказав на необхідність відновлення «легітимного уряду» президена Гаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG