Спеціальні потреби

Повстанці захопили автомобілі посольства США в Сані після відбуття звідти американських дипломатів


Будинок посольства США в Сані

У столиці Ємену Сані повстанці захопили автомобілі – власність посольства США – після того, як американські дипломати залишили країну в результаті закриття посольства. Як повідомляє кабельна телекомпанія CNN, повстанці забрали автомобілі в столичному аеропорту.

Сполучені Штати, Великобританія і Франція повідломили про закриття своїх посольств у Ємені з приводу погіршення умов безпеки в країні.

Державний департамент США повідомив у вівторок ввечері, що співробітників посольства евакуйовано з Сани, тоді як Великобританія заявила в середу вранці про виведення свого персоналу. Франція закриє своє посольство в п’ятницю.

Як заявила представниця Державного департаменту США Джен Сакі, недавні односторонні дії припинили процес політичних змін у Ємені, створюючи ризик, який відновив насильство, що загрожує як жителям Ємену, так і дипломатичному корпусу в Сані.

США, Великобританія і Франція рекомендували всім совїм громадянам не подорожувати до Ємену, а тим особам, які тепер перебувають у тій країні – виїхати з неї.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG