Спеціальні потреби

ООН закликає до відновлення мирних переговорів у Ємені


Мешканці міста Ібб протестують проти шиїтських повстанців, які мають підтримку Ірану
Мешканці міста Ібб протестують проти шиїтських повстанців, які мають підтримку Ірану

Голова Постійного представництва США при ООН Саманта Пауер закликала всі суперницькі сторони в Ємені повернутися до мирних переговорів під егідою ООН. Це сталося після того, як шиїтські повстанці хоуті захопили місто Таїз у центральному районі країни.

Пані Пауер виступила із заявою після екстреного засідання Ради Безпеки для обміркування ситуації в Ємені. Вона сказала, що дії повстанців хоуті «послідовно підривають перехідний процес» у Ємені і що Рада Безпеки підтвердила підтримку президенту Абд-Раббу Мансуру Гаді.

Саманта Пауер сказала, що «для збереження безпеки, стабільності і єдності всі сторони мусять стриматись від будь-яких дальших односторонніх і наступальних військових дій».

Спеціяльний посланник ООН з питань Ємену Джамаль Беномар попередив, що розвиток подій у Ємені зіштовхує країну «на грань громадянської війни».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG