Спеціальні потреби

На півдні Росії сталися сутички з екстремістами


Південна Росія є районом частих атак екстремістів
Південна Росія є районом частих атак екстремістів

В сутичках між російськими силами безпеки та імовірними екстремістами на Північному Кавказі загинуло щонайменше 10 людей.

Російські органи влади повідомили, що під час рейду на схованку імовірних екстремістів, загинуло п’ятеро бойовиків і міліціонер. Сутичка сталася неподалік кордону Ставропольського краю і Карачаєво-Черкесії. Щонайменше двоє міліціонерів отримали поранення в регіоні, де не вщухає сепаратистська хвиля насильства.

За повідомленням міліції, в результаті двох самогубних атак у південному районі Росії загинуло щонайменше двоє поліцейських і поранення тримало не менше 26 осіб. Органи влади в Дагестані кажуть, що перший нападник підірвав вибухівку в момент, коли хотів увійти до відділення міліції в селі Губден, що на південь від Махачкали.

Друга атака, за повідомленням міліції, сталася через кілька годин, коли нападник смертник підірвав замінований автомобіль перед міліцейським контрольним пунктом у тому самому селі.

Дагестан, який межує з Чечнею, є районом частих атак з боку повстанців, які атакують представників влади.

Після розпаду СРСР Росія вела дві війни з чеченськими повстанцями. Хоча більші бої з того часу закінчились, спорадичні сутички продовжуються в Дагестані та Інгушетії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG