Спеціальні потреби

Англійську студентку, яку цікавила історія Росії, назвали "шпигункою" і висилають


"Шпигункою" назвав російський пропагангдистський канал Lifenews 25-річну студентку з Англії, яку суд у Нижньому Новгороді постановив видворити з країни через порушення візового законодавства.

Студентка докторантури Ноттінгемського університету Лора Самнер прибула до Росії за комерційною візою і взялась працювати з архівами, збираючи матеріали для дисертації за темою "Ідентичності робітичного класу у Сормові, 1917-24" - повідомляє британське видання The Telegrpah. Сормово це район Нижнього Новгороду, який був відомий своїм корабельним та локомотивним заводом. Там, зокрема, будували бронепоїзди під час громадянської війни в Росії.

Представник Федеральної міграційної служби Росії обмежився коментарем, що робота Самнер у Росії не відповідала призначенню її візи. Натомість сайт Lifenews повідомив, що науковий керівник Самнер професор Сара Бедкок досліджувала революції та зміни режимів у Росії.

Цього було достатньо, щоб у Lifenews дійшли висновку, що візит Самнер до Росії був частиною збору даних її професоркою.

"Теми, над якими працює професор Бедкок, актуальні у світілі роботи Заходу по створенню у Росії умов для проведення "кольорових революцій", - резюмували історію із Самнер у російському ЗМІ.

Російський суд дав Лорі Самнер 10 днів, щоб покинути Росіїю

Раніше "Радіо Свобода" повідомила, що за останній рік, щонайменше 10-ро громадян країн Заходу були оштрафовані, депортовані, або отримали погрози стягнень у ході академічних досліджень в Росії, за буцімто порушення візових вимог.

Дивіться також : Герой України Ігор Гордійчук вчиться заново ходити в американському госпіталі

Герой України Ігор Гордійчук вчиться заново ходити в американському госпіталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

XS
SM
MD
LG