Спеціальні потреби

Росія вимагає обмеження кількості військ НАТО в Європі


Росія вимагає обмеження кількості військ НАТО в Європі
Росія вимагає обмеження кількості військ НАТО в Європі

Провідна російська газета «Комерсант» повідомила, що Росія вимагає, щоб будь-яка угода про її співпрацю з НАТО обмежила кількість союзницьких військ, які можуть бути базовані в нових країнах альянсу в Центральній Європі.

Діловий щоденник «Комерсант» пише, що передана НАТО російська позиція вимагає заборони на «значні бойові сили» в тих європейських країнах, котрі приєдналися до альянсу після розвалу Радянського Союзу.

Повідомлення про це надійшло в час, коли президент Росії Дмитро Медведєв готується взяти участь у саміті НАТО наступного місяця, на якому членські країни мають схвалити новий широкий стратегічний план.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен має відвідати Москву ще до саміту, який відбудеться 19 і 20 листопада в Лісабоні.

Минулого тижня, що вважається ознакою потепління в російсько-європейських відносинах. Медведєв заявив, що Москва бере до уваги пропозицію альянсу щодо співпраці у створенні протиракетного щита в Європі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG