Спеціальні потреби

У Республіканській партії США черговий скандал


Березень місяць став досить турбулентним для Республіканської Партії США. Річ у тім, що голова Національного Комітету Республіканської партії Майкл Стіл попав під шквал критики після появи нових повідомлень про те, куди і як витрачалися гроші з рахунків Комітету. Серед іншого вдалося навіть отримати інформацію про те, що дві тисячі доларів з рахунків партії були витрачені на похід у стриптиз-клуб.

17 тисяч за політ на приватному літаку, 13 – за пересування на лімузині і 9 за проживання у готелі Беверлі Гіллз. Це лише частина витрат, які фігурують в скандалі з Майклом Стілом.

Як каже Ніл Паттел від інтернет-видання «The Daily Caller», люди обурені.

«Люди віддають свої важко зароблені гроші на партію, щоби вона могла фінансувати виборчі кампанії своїх кандидатів, а не щоб їх грошима оплачувалося дозвілля членів партії».

Справжнім здивуванням стали майже дві тисячі доларів, витрачених у голлівудському стриптиз-клубі «Воєр». Національний комітет Республіканської партії заявляє, що наразі розслідує ці витрати. Втім, партійні меценати підняли скандал щодо останніх витрат Майкла Стіла на дозвілля в цілому, починаючи від організації досить дорогої різдвяної вечірки, в якій брав участь зірковий і високо оплачуваний шеф-кухар Вольфґанг Пак, і закінчуючи щорічним корпоративом, який замість Вашингтону проводився на Гаваях. І все це на додаток до листа, що був розісланий членам партії, в якому заможні донори називаються егоїстами.

Сам Майкл Стіл намагався виправдатися.

«Ну знаєте, я намагаюся зрозуміти, нащо це було зроблено. Погоджуюся, що слова на папері не виглядають привабливо. Звісно, ми любимо наших меценатів».

Республіканці наразі стверджують, що більшість інших великих витрат були зроблені з метою зібрати ще більше грошей. Втім, у лютому комітет витратив на два готелі 45 тисяч доларів.

XS
SM
MD
LG