Спеціальні потреби

Пінтерест – можливість ділитись ідеями, чи нова Інтернет-залежність?


Такі соціальні мережі, як, свого часу, Майспейс, а тепер – Фейсбук, докорінно змінили спосіб спілкування людей. Паралельно з’являються чисельні сайти за інтересами. Їм дуже далеко до популярності Фейсбуку, однак кількість їх користувачів теж постійно зростає, адже спілкування через соціальні мережі стає невід’ємною частиною життя сучасної людини.

Так, стрімко розвивається Інтернет-сторінка для жінок Пінтерест. Для Елізабет Фрейзер розглядати на сторінці Пінтерест фотографії собак – її щоденна слабкість:

«Для тих з нас, хто не має дітей, наші домашні тварини – це наші діти. Мені страшно подобається, коли люди виставляють фотографії своїх улюбленців в Пінтересті».

Фрейзер каже, що просто жити не може без цього цифрового фотоальбому, створеного переважно для жінок, які розміщають там знімки з подорожей, стильні поради та ідеї для домашнього інтер’єру. Хоча Інтернет-сторінка працює вже два роки, справжній інтерес до неї мільйонів жінок виник лише за останні кілька місяців, і кількість її користувачів продовжує стрімко зростати.

«Мені здається, це таке заняття, коли твій мозок може просто відпочити. Люди постійно щось нове вигадують, постійно чимось дивують», – каже Елізабет.

Фрейзер також подобається, що сайтом легко користуватися. Вона просто зберігає фотографії, які знаходить на Пінтересті чи на інших сторінках, на своїх власних тематичних дошках. Деякі фотографії мають посилання на відео чи блог. Фрейзер каже, що сьогодні її коник – різноманітні рецепти:

«Іноді я просто відкриває сторінку, показую щось своєму чоловікові і він обирає, що буде на вечерю».

Письменниця з Меріленда Ребека Коулман активно використовує Пінтерест як платформу для маркетингу своїх робіт. Так, для реклами своєї останньої книжки «Королівство дитинства» вона створила в Пінтересті окрему сторінку:

«Як тільки сторінка почала працювати, відразу підскочили продажі книжки в Інтернеті. Миттєво кількість проданих копій значно зросла. Для реклами це чудово. Мої друзі прикріпили книжку на своїй дошці, так що інформація про неї розходиться, як в реальному житті рекомендації і поради – від людини до людини. До того ж, з картинкою перед очима це має ще кращий ефект».

Домашня господиня Джеймі Брансон так захопилась тим, що можна знайти на сайті, що разом із подругою розпочала свій власний проект. Джеймі веде блог про різні види прикладного мистецтва та рецепти:

«Ми подумали, що буде цікаво спробувати реалізувати всі ті ідеї, які нас зацікавили в Пінтересті, а потім поділитися з іншими, що працює, а що ні».

Вона пофарбувала пряжу порошком розчинного фруктового напою та зв’язала з неї капелюх для своєї доньки. До цієї фотографії Джеймі додала спецефект. Кількість прихильників її блогу постійно зростає.

Скільки протримається ажіотаж навколо Пінтересту сказати важко, втім його засновники мають надію, що сайт продовжуватиме привертати увагу нових користувачів та генеруватиме нові ідеї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG