Спеціальні потреби

У Карачі від вибуху бомби загинуло 15 осіб


Вибух в Карачі.
Вибух в Карачі.

У Пакистані, за повідомленням урядових представників, в результаті потужного вибуху в будинку поліції у найбільшому місті країни Карачі, загинуло щонайменше 15 осіб.

За повідомленням поліції, вибух зрівняв будинок із землею, а на його місці залишилась велика вирва. Щонайменше 30 осіб зазнали поранень.

По телебаченню показують, як рятувальники видобувають жертви нападу з під руїн.

Тимчасом, пакистанські розвідувальні органи кажуть, що на півночі країни внаслідок американського ракетного удару загинуло щонайменше 6 запідозрених екстремістів, які поверталися до Пакистану з сусіднього Афганістану.

За інформацією посадовців, кілька ракет із безпілотного літака влучили у будинок, що знаходився на відстані лише кількох кілометрів від афганського кордону на території Північного Вазірістану, заселеного гірськими племенами.

Сполучені Штати посилюють боротьбу проти Талібану та екстремістів, пов’язаних із аль-Кайдою, у північно-західних племінних регіонах Пакистану. Вони використовують для цього ракети випущені з безпілотних літаків. Від вересня американські військово-повітряні сили здійснили щонайменше 40 таких рейдів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG