Спеціальні потреби

Від удару безпілотного літака в Пакистані загинуло 6 людей


Жертви вибухів в Пакистані.
Жертви вибухів в Пакистані.

Пакистанські посадовці кажуть, що в результаті двох, як підозрівають ударів американських безпілотних літаків загинуло щонайменше 6 людей на північному заході країни.

Це сталося у Північному Вазірістані, заселеному гірськими племенами. Згідно з урядовими повідомленнями, під час нападу на одне з жител було вбито щонайменше 2 екстремістів. Кількома годинами пізніше під час удару на автомобіль вбито щонайменше 4 запідозрених бойовиків.

В інших районах на племінних територіях, за повідомленням пакистанських посадовців, також відбулися бомбові напади під час яких загинуло щонайменше 7 людей, включно з членами з місцевого комітету миру.

В південно-західній провінції Белуджістан у Пакистані в результаті вибуху поблизу поліцейсько-патрульного пункту вбито двох людей, включно з поліцейським.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG