Спеціальні потреби

Уряд США готовий взяти ситуацію в Мексиканській затоці в свої руки


Представники федерального уряду і місцеві лідери висловили незадоволення з приводу безуспішних зусиль компанії Бритиш Петроліум закрити пошкоджену свердловину і зупинити витік нафти у води Мексиканської затоки, щоб запобігти дальшому нищенню флори і фауну в прибережному районі.

Міністр внутрішніх справ Кен Салазар заявив, що він не довіряє зусиллям Бритиш Петроліум покласти край екологічній катастрофі. За його словами, уряд готовий перебрати контроль над операцією, якщо з цим не впорається нафтова компанія.

Губернатор штату Луїзіана Боббі Джиндaл піддав гострій критиці БП і федеральний уряд, кажучи, що він не отримав ресурсів, які просив, для захисту узбережжя штату.

Джиндал сказав, що перша хвиля нафти вже досягла узбережжя довжиною 105 кілометрів, і що з наближенням більшої кількості нафти штат Луїзіана мусить взяти справи у свої руки.

Між тим БП заявила, що в суботу їй вдалося зібрати лише 1 300 барелів нафти через пристрій, яким частково перекрито одну з труб пошкодженої свердловини. Для порівняння, в п’ятницю вдалося зібрати 2 000 барелів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG