Спеціальні потреби

На екранах Індонезії почали крутити «Маленького Обаму»


У кінотеатрах Індонезії на екрани вийшла кінокартина, яка привернула увагу далеко за межами цієї мусульманської країни. Фільм називається «Маленький Обама» та розповідає історію з ранніх років життя нинішнього президента Сполучених Штатів Барака Обами. Режисер фільму каже, що він намагався відобразити те, як події, що сталися під час його дитинства в Індонезії, впинули на формування Обами, як особистості та лідера.

Прем`єрний показ фільму відкрився танцями та співом у виконанні індонезійський дітей, що навчаються у школі, яку свого часу відвідував маленький Барак. Також там був присутній двійник американського президента, який радісно фотографувався зі всіма бажаючими.

Фільм «Маленький Обама» розповідає про уроки життя, які пізнав хлопчик Барак, або Беррі Обама, проживаючи в Індонезії на початку 1970 років. Від свого прийомного батька - індонезійця - він навчився не завдавати удар. А мама його навчила пробачати.

Режисер фільму Демієн Дематра каже, що кіно базується на реальних подіях з життя Барака Обами та вчить толерантності:

«Різноманітність є важливою, плюралізм. Ми кажемо - це нормально бути відмінним. Коли ми відрізняємося від інших - це не означає, що ми маємо вдаватися до насилля. І по-друге, насилля нічого не вирішить».

Беррі Обаму грав 12-річний американцеь Хасан Фарук Алі, який до того не знімався в кіно. Так само як і американський президент, його батьки належать до різних рас та переїхали до Індонезії зі Сполучених Штатів, коли Хасан був зовсім маленьким.

«Мені дуже пощастило, що перший персонаж, якого я граю, це - людина, яка мені дуже подобається і зараз є людиною номер один у світі, наймогутніший чоловік в світі», - сказав Хасан про свою роль у фільмі.

Політолог Вімар Вітелар, який також прийшов на прем`єру, каже, що він сподівається, що це кіно зміцнить культурні зв`язки між Сполученими Штатами та Індонезією:

«Якщо його покажуть у США, американці побачать, що Обама жив в Інонезії - це нормальна країна для життя. А індонезійцям це показує, що американський президент - один із нас. Це - дуже корисне кіно».

Втім, під час зйомок та монтажу фільму не обійшлося без політичних ускладнень. Одна сцена, в якій Обама, християнин, молиться як мусульманин, - не увійшла у кінцеву версію фільму, оскільки продюсери виріили, що вона занадто суперечлива.

Інше за темою

Відео - найголовніше

У віці 100 років помер Генрі Кіссінджер. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00
XS
SM
MD
LG