Спеціальні потреби

На сесії ГА ООН президент Обама закликав покласти край екстремізму


Президент Барак Обама закликав світових лідерів «рішуче виступати проти насильства і екстремізму», додаючи, що світ може йти до поступу лише шляхом терпимості й свободи.

Президент зробив таку заяву у вівторок на 67 сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Він сказав делегатам, що «вже час позбавити впливів тих, хто навіть не вдається до насильства – але використовує ненависть до Америки або Заходу».

Більшість промови зосереджувалась на темі кількатижневих насильницьких протестів, викликаних антимусульманським відео, яке виготовлено у США. Обама назвав відео непродуманим і огидним, але додав, що це не виправдовує пролиття крові, включно з убивством посла США у Лівії Криса Стівенса, який загинув в атаці на американське консульство в Бенгазі.

Обама заявив, що Сполучені Штати «невтомно розшукуватимуть убивць і віддадуть їх під суд».

Американський президент також сказав кілька рішучих слів на адресу президента Сирії Башара аль-Асада, називаючи його уряд «режимом, який тортурує дітей і обстрілює ракетами житлові будинки.

Він також остеріг Іран, кажучи, що Сполучені Штати зроблять те, що мусять зробити, щоб унеможливити Тегерану виготовити ядерну зброю. Обама додав, що все ще є «час і місце» для переговорів щодо ядерної зброї, але що «час не є необмеженим».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG