Спеціальні потреби

Опитування: Обама кращий як головнокомандувач, ніж керівник економіки


Результати нового опитування громадської думки, що його провів Університет Квінніпіек (Quinnipiac), вказують, що американці краще оцінюють те, як президент Обама веде справи як головнокомандуючий збройними силами, ніж керує економікою країни.

Згідно з даними опитування, 49 відсотків виборців схвалюють спосіб, як він веде війну в Афганістані. З усіх опитаних 53 відсотки були позитивної думки про його загальну роль як головнокомандувача американських збройних сил.

Однак, якщо йдеться про керування економікою, то 56 відсотків опитаних висловились негативно, і лише 39 відсотків – схвально. Решта не дала відповіді.

Помічник директора Інституту опитування Університету Квінніпіек Пітер Браун заявив, що песимізм виборців щодо економіки не дає ознак ослаблення. Він каже, що ця тенденція мусить непокоїти Білий дім, тому що через два місяці, в листопаді, відбудуться законодавчі вибори. Браун додав, що президент-демократ, якого краще оцінюють як головнокомандувача, ніж керівника економіки – це аномалія.

Згідно з результатами опитування, в загальному президента Обаму підтримало 44 відсотки опитаних, тобто стільки ж, що і в місяці липні. Однак 47 відсотків заявили, що вони не схвалюють праці Обами як президента.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG