Спеціальні потреби

Міжнародна спільнота критично реагує на відставку малійського лідера


Збільшується міжнародна критика обставин несподіваної відставки прем’єр-міністра Малі Шейка Модібо Діарри. Він подав у відставку у вівторок незабаром після того, як його заарештували солдати, які у березні цього року підтримали державний переворот.

У середу Африканський Союз осудив обставини, що довели до відставки Діарри. Голова комісії цього всеафриканського блоку висунув вимогу, щоб військові виконували доручення цивільних органів влади.

Економічне співтовариство країн Західної Африки ECOWAS також осудило роль військових у відставці Діарри. Предствник організації заявив Голосу Америки, що угруповання шукає підтримки з боку міжнародної громадськості.

У короткому телевізійному зверненні Діарра не подав конкретної причини своєї відставки, але сказав, що залишає посаду в інтересах миру.

Представник збройних сил країни заявив, що був змушений піти з посади тому, що він «блокував інститути». Він також додав, що Діарра і тимчасовий президент Малі Діонкунда Траоре ні в чому не погоджувались.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG