Спеціальні потреби

Ісламістські повстанці захопили ще одне місто в Малі


Ісламістські повстанці, які контролюють північний район Малі, в понеділок провели наступальну операцію в південному напрямку і захопили місто Діабалі, що за 400 кілометрів на північ від столичного Бамако.

Міністр оборони Франції Жан-Ів Ле-Дріан заявив французькій телевізійній станції, що повстанці захопили Діабалі після запеклих боїв з частинами малійської армії.

Кореспондентка Голосу Америки Енн Лук, яка перебуває в Бамако, повідомляє, що малійські збройні сили надсилають підкріплення до району з Кулікоро, бази, що розташована за 60 кілометрів від Діабалі.

З малійських військових джерел їй повідомлено, що ісламістські бойовики дуже добре озброєні.

Місто розташоване на захід від районів у центральній і північній частинах Малі, де в неділю французькі літаки бомбардували ісламістські навчальні табори, бази і склади зброї. Французькі літаки продовжували рейди в понеділок.

На прохання Франції Рада Безпеки ООН обмірковує в понеділок ескалацію конфлікту в Малі. Франція розгорнула свої війська в Малі в п’ятницю, коли ісламістські повстанці погрожували просуватися на південь.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG