Спеціальні потреби

Протестувальники побили тимчасового президента Малі


Тимчасового президента Малі Діонкунду Траоре госпіталізовано після того, як протестувальники увірвалися у президентський палац, і побили його.
Кореспондентка Голосу Америки в столиці Бамако Ен Лук повідомила, що карета швидкої допомоги відвезла Траоре до лікарні після сьогоднішнього нападу. Речник Траоре не входив у подробиці щодо стану президента, але заявив, що його життя не загрожує.
У понеділок сотні прихильників військової хунти вийшли на демонстрацію у столиці Малі, щоби висловити невдоволення новою угодою, покликаною врегулювати політичну ситуацію в країні.
Учасники акції висловлювали обурення тим, що лідери революціонерів, які повалили попередній уряд у березні, дали згоду на перебування при владі тимчасового президента Траоре.
Угоду у цій справі було досягнуто у неділю за участі лідерів військової хунти, президента Траоре і представників сусідніх західноафриканських країн.
Учасники акції протесту вважають, що військова хунта та її лідер капітан Амаду Саноґо пішли на поступки під зовнішнім тиском. Після захоплення влади, африканські держави вдалися до санкцій проти військового уряду, вимагаючи відновити в країні конституційну владу. У результаті країну тимчасово очолив Діонкунда Траоре.
Нова угода не містить конкретної дати проведення наступних президентських виборів, однак, за припущеннями експертів, голосування відбудуться на протязі року.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG