Спеціальні потреби

Ісламісти витіснили туарезьких повстанців з малійського міста


В африканській країні Малі ісламські екстремісти доставили більшу кількість бойовиків до міста Гао, що в північному районі країни. У середу, після збройних сутичок, у результаті яких загинуло щонайменше 20 людей, вони витіснили звідти групу туарезьких повстанців.

Пов’язане з аль-Кайдою екстремістське угруповання, відоме як MUJAO, перебрало повний контроль над Гао від групи туарезьких повстанців з Національного руху за визволення Азаваду.

Як повідомляє кореспонденть Голосу Америки, в усьому місті видно чорні прапори угруповання MUJAO. Згідно з повідомленням, ще одна екстремістська група, Ансар Дін, має в Гао понад 100 своїх бойовиків на підтримку MUJAO.

Екстремісти патрулюють вулиці Гао, і очевидці кажуть, що невідому кількість членів Національного руху за визволення Азаваду було арештовано.

Також у четвер лідери ісламістських угруповань Ансар Дін і аль-Кайда в Ісламському Магрибі мали переговори в Гао. Поки що невідомо, яких тем вони стосувалися.

За повідомленням нашого кореспондента, ісламістських бойовиків дославлено до Гао вантажними машинами в нічних годинах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG