Спеціальні потреби

Голодуючі африканські матері вимушені годувати дітей листяним відваром


Продовольча програма ООН негайно потребує 450 мільйонів доларів для надання першочергової допомоги.

Виконавчий директор Продовольчої програми ООН заявляє, що міжнародна спільнота «не може ігнорувати» загострення дефіциту продуктів у Нігері. Ситуація в країні також погіршується через наплив біженців із Малі.

Відповідна заява пролунала після закінчення триденного візиту до Нігеру виконавчого директора Продовольчої програми ООН Ертарін Казін та голови Агенції ООН у справах біженців.

За словами Ертарін Казін, для надання невідкладної допомоги мільйонам мешканців Нігеру негайно необхідні додаткові кошти. У групі підвищеного ризику перебувають малі діти, вагітні жінки та матері-годувальниці.

Майже 15 мільйонів людей перебувають на межі голоду в африканському Сахельському регіоні, до якого входять Мавританія, Малі, Буркіна Фасо, Алжир, Нігер, Нігерія, Чад, Камерун, Судан та Еритрея.

«У тих регіонах де Продовольча програма ООН підтримує молодих матерів, ми бачимо здорових дітей та мам, які можуть готувати дітей грудьми. Натомість, у регіонах, на які ще не поширилась наша програма, матерям доводиться годувати своїх дітей листям рослин та дикими ягодами. Ці продукти перестають бути токсичними лише після 6-кратного виварювання», – заявила Казін.

За оцінками Продовольчої програми ООН, організації необхідно 450 мільйонів доларів, щоб надати першочергову допомогу мешканцям Сахельського регіону.

XS
SM
MD
LG