Спеціальні потреби

У Сенегалі зустрічаються лідери країн-членів ЕКОВАС


Учасники саміту лідерів країн-членів ЕКОВАС у Дакарі
Учасники саміту лідерів країн-членів ЕКОВАС у Дакарі

На саміті Економічного співтовариства держав Західної Африки (ЕКОВАС), який проходить у столиці Сенегалу Дакарі, учасники зустрічі обговорюють найостанніші події в Малі, де у середу в столиці Бамако сили правлячої хунти відкрили вогонь у пошуках осіб, відповідальних за спробу усунути військових керівників від влади.

Лідери ЕКОВАС запланували свою зустріч на четвер для розгляду ситуації у Гвінеї-Бісау, проте вирішили включити у порядок денний ще й питання кризи в Малі.

Представник ЕКОВАС сказав Голосу Америки, що регіональний блок сподівався, що сформування проміжного цивільного уряду стабілізує ситуацію в Малі, і прокладе шлях до проведення нових виборів.

Згідно з повідомленнями, щонайменше 22 особи загинули у сутичках, які спалахнули у понеділок, коли солдати, лояльні до усунутого президента Малі Амаду Тумані Туре, намагалися захопити контроль над стратегічними об’єтами у столиці.

Нагадаємо, що бунтівні військові усунули Туре від влади 22 березня, звинувативши його у незадовільній реакції влади на збройне повстання племен туарегів на півночі Малі і неспроможності забезпечити солдатів необхідними продуктами харчування та боєприпасами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG