Спеціальні потреби

Колишній президент Малі втік до Сенегалу


Амаду Туре майже місяць ховався на території посольства в країні, яку у нього відібрали військові.

Представники військових, які контролюють Малі після військового перевороту, що відбувся 22-го березня, заявляють, що вони звільнили більше 20-ти в’язнів, серед яких політики та вищі чини армії.

Одночасно представники президента Сенегалу поширили заяву, що президент Малі Амаду Тумані Туре, який втратив владу в результаті перевороту в Малі, разом з родиною у четвер прибув до столиці Сенегалу, міста Дакар.

У середу президент Сенегалу Макі Саль повідомив, що Туре вже майже місяць переховується в посольстві Сенегалу у столиці Малі Бамако.

Переворот у Малі 22-го березня здійснила частина військових. Вони звинувачували президента країни Амаду Туре в недофінансуванні армії, яке не дозволило військовим придушити повстання племен туарегів на півночі країни.

Під тиском регіонального об’єднання країн Західної Африки ECOWAS, які обіцяли вдатись до суворих санкцій проти заколотників, минулого тижня хунта погодилась сформувати перехідниw уряд та провести в країні вибори.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG