Спеціальні потреби

Влада Киргизстану оприлюднила план відновлення демократії


Серія акцій протестів прокотилася у понеділок у Киргизстані. Прихильники вигнаного з країни президента Курманбека Бакієва вимагали від нової влади припинити політичні репресії колишнього лідера та членів його родини. У передмістях столиці Киргизстану протести переросли у бійки. Сотні киргизів намагалися відібрати землі у російських та турецьких мешканців. Щонайменше одна людина загинула, близько десяти отримали серйозні поранення.

Тим часом нова влада Киргизстану оприлюднила план відновлення демократії в Киргизстані. У ньому пропонується протягом шести місяців провести національні вибори, а до кінця цього року – референдум щодо зміни Конституції. Нові лідери Киргизстану заявляють, що колишній президент Бакієв повинен відповіcти перед судом за смерть 83-ох людей, які загинули під час демострацій 7-го квітня, а також за численні зловживання владою, у яких його звинувачують.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG